מקומות לאירועים
מוסיקה
הכלה / החתן
צילום
מסיבת רווקים רווקות
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

שמלות ערב לחתונה

אין ספק ששמלת הכלה היא השמלה החשובה והנוצצת של כל חתונה. יחד עם זאת, הנשים שמלוות את הכלה ברגעיה היפים ביותר צריכות להיראות טוב גם הן, להיראות מהודרות, מכובדות ומכבדות, להיראות שונה ממה שהן נראות בכל בילוי אחר. הנשים שמלוות את הכלה יכולות בתלבושתן לפגוע או לחילופין לתמוך בכלה בערב הפרטי שלה, ולכן כשאתן הולכות להיות אחת מנשות הכלה בערב חתונתה, ללוות אותה, להיות לצידה ולתמוך בה, חשוב שתשקיעו בבחירה נבונה של שמלות ערב לחתונה.


361 782
חיפוש לפי אזור:


שמלות ערב להחלפה במהלך החתונה ולכל אירוע אחר רוכשים בסלון-בוטיק "סיפא" שנמצאת בלב שדרת חנויות המעצבים בתל-אביב.


שמלה קצרה או ארוכה, צמודה או משוחררת, סקסית או מכובדת, שחורה או לבנה, מקושטת או חלקה, פשוטה או מתוחכמת, כל כך הרבה שאלות ושיקולים שיש לשקול בבחירת השמלה שלכן כמלוות הכלה בערב חתונתה, וכל בחירה שתעשו היא חשובה. לכן, חשוב שתראו כמה שיותר שמלות ערב לחתונה, שתדמיינו את עצמכן בתוכן, ואת עצמכן בתוכן ליד הכלה. אנחנו באתר חתונה לבנה בנינו עבורכן רשימה ארוכה ומפורטת של מעצבי שמלות ערב לחתונה שידאגו לכך שעם השמלה שתבחרו, אתן לא תיראו כפי שאתן נראות בכל ערב חגיגי של בילוי, וכן שתיראו במיטבכן הן אתן בפני עצמכן והן אתן לצידה של הכלה. תוכלו לסקור קטלוגים שלמים של שמלות בכל הסגנונות, בכל הצבעים ובכל העיצובים. לא משנה אם אתן מתגוררות בדרום, במרכז או בצפון הארץ, לבסוף תוכלו לקום מהמחשב וללכת למדוד את השמלה שתהלום אתכן במיטבכן.

יש שתי קבוצות של נשים אשר רוצות להזמין שמלות ערב לחתונה. קבוצה אחת היא של הנשים אשר קרובות במיוחד לחתן או לכלה - האימהות, האחיות, החברות הטובות וכיו"ב. אלו צריכות להיראות בשיאן וללבוש שמלת ערב מושקעת במיוחד. אולם תתפלאו לגלות כי בקבוצה השנייה חברות הכלות בעצמן! למה שכלות יחפשו שמלות ערב לחתונה ולא שמלות כלה? כיום מקובל שלאחר החופה כשעוברים למסיבת הריקודים, הכלה עוברת לשמלה הרבה יותר משחררת שנעים לרקוד איתה - אך היא נראית לא פחות יוקרתית ומיוחדת. כך אפשר לקבל מראה מושלם בכל שלב בחתונה!

שמלות ערב לחתונה

יום החתונה הוא יום גדול, חשוב ומרגש לא רק עבור הכלה והחתן אלא גם עבור בני המשפחה והחברים הקרובים שלהם. הורי החתן והכלה, האחרים והאחיות והחברים הקרובים במיוחד משקיעים המון בבגדים ובמראה שלהם באותו הערב ולכן ניתן לראות כיצד האימהות והאחיות משקיעות זמן רב בבחירת שמלות ערב לחתונה, שמלה אשר תייצג אותן בצורה הטובה ביותר בקבלת הפנים ותעניק להם מראה נדיר וייחודי.

שמלות ערב לחתונה בהתאמה אישית

כיום ישנם מעצבים רבים מאוד אשר מציעים שמלות ערב לחתונה בהתאמה אישית לאישה אשר לובשת אותה. שמלות אלו נתפרות ומעוצבות במיוחד על פי דרישות הלקוחה וכך מעניקות לה מראה שמתאים לה במיוחד ומראה שעליו חלמה במשך זמן רב מאוד. זו הסיבה לכך שכיום נשים רבים מעדיפות להזמין שמלות ערב לחתונה בהזמנה אישית ולא לרכוש שמלה מוכנה מחנות.

השכרה של שמלות ערב לחתונה

כיום ניתן למצוא סלוני יופי רבים אשר מציעים מגוון רחב מאוד של שמלות ערב לחתונה, שמלות אשר ניתן להשכיר לערב אחד וכך ליהנות ממראה מושלם בחתונה החשובה. היתרון של השכרה הוא ברור – פעמים רבות באירועים מיוחדים לובשים שמלות מפוארות שאף אישה לא תלבש שוב באירוע אחר ולכן חבל על ההשקעה ברכישת שמלה ועדיף להשכיר אחת כזו לערב החתונה ולאחר מכן להחזיר אותה לסלון היופי בצורה הטובה ביותר.